Holding

Tedarikçimiz Olun

IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş., sürdürülebilir bir tedarik zinciri stratejisi oluşturmak ve en doğru fiyatlarla satın alma yapmak üzere tedarikçi havuzunu kapsamlı ve güncel tutabilmek için Tedarikçi Yönetim Sistemini (TYS) kullanır.

TYS; IC Holding’in elektronik satın alma kapsamında yürüttüğü e-kaynak ve e-ihale gibi operasyonların bir parçasıdır.

TYS sayesinde;

- Sektördeki tüm aday firmaların teklif verebilmek üzere IC Holding’e eşit şartlarda başvurabilmelerini ve IC Holding onaylı tedarikçi havuzunda yer almalarını sağlar.
- Tüm aday firmalar, önceden belirlenmiş ihtiyaçlarımız doğrultusunda eşit şartlarda değerlendirilecek olup, sistem tüm aday firmalara açıktır.
- TYS sistemi aday firmanın tayin etmiş olduğu yetkili temsilcisi aracılığı ile web sayfası üzerinden kısıtlama olmaksızın kayıt için başvurabilmesini mümkün kılar. Kayıt sırasında firmanıza ait bazı resmi evrakları paylaşmanız ve sağlayabildiğiniz malzeme ve/veya servislere ait kategorileri seçmeniz talep edilmektedir. Bu taleplerimiz firmanızın istenilen yeterlilikleri sağlayıp sağlamadığına karar vermemizde yardımcı olmakla birlikte firmanızın yasal mevzuata uygunluğunu da kontrol edebilmemizi sağlar.

Sistemin bir parçası olan ve dönemsel olarak karşınıza çıkabilecek değerlendirme anketlerine firmanızın yetkili temsilcisi üzerinden katılmanız hem karşılıklı iletişimimizin güçlenmesine imkân sağlayacak hem de firmanızın hizmet verdiği alanları ve kapasitesini daha iyi anlamamıza olanak tanıyacaktır.

Yukarıda belirtilen değerlendirme veya doğrulama sonucu belirlenmiş kriterleri sağlamayan firmalar IC Holding tedarikçi havuzunda yer alamaz, IC Holding’e teklif veremez.

Yine yukarıda belirtilen değerlendirme ve doğrulama sonucu olumlu olan firmalar 2 yıl boyunca IC Holding onaylı tedarikçi havuzunda yer alır ve onaylı olduğu sektörlerde teklif verebilir.

Tüm tedarikçiler, tekrar başvuru, öz değerlendirme ve kriterleri sağladıkları takdirde doğrulama adımlarından geçme hakkına sahiptir; bir sayı ve süre kısıtı bulunmamaktadır.

IC Holding Tedarikçi Yönetim Sistemine göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

 

Tedarikçi Kayıt Oluşturma Kılavuzu

Tedarikçi Kayıt Oluşturma