TURİZM

IC HOTELS

IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT

IC HOTELS zincirine ait IC HOTELS Santai Family Resort, Antalya ili Belek Turizm Merkezinde 94.240 m2 üzerine kurulmuş Ultra All Inclusive ve VIP hizmeti sunan beş yıldızlı otel kategorisindedir.  Antalya şehir merkezine 40 km, Antalya Havalimanı’na ise 30 km uzaklıkta bulunmaktadır.

 Geniş bir araziye sahip olan tesis, özel tasarlanmış peyzajı içerisinde palmiyelerle süslü gezi yolları, Akdeniz iklimi özelliğini taşıyan bin bir çeşit bitki türleri,  yüzme havuzları, Ana Restoran, A La Carte Restoranları , barları ve eğlence programları ile misafirlerimize  özlenen ve farklı bir tatil anlayışı sunmaktadır.

2015 yaz sezonunda hizmete açılmış olan Swim Up Villalar, havuzu,  Club House ve  Mini Club’ü ile misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur.  01 - 03 yaş arası bebeklerin faydalanabileceği bebek kulübü Petit Club,  04 - 07 yaş arası çocuklar için Mını Club,  08 - 11 yaş arası çocuklar için oluşturulmuş olan Midi Club, 12 - 16 yaş arası çocuklar için oluşturulmuş olan Teenage Club, çocuklu ailelerin rahat tatil yapmalarını sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.  Oyun salonları, yetenek geliştirme merkezleri, yüzme havuzları,  oyun havuzlarından oluşmaktadır.

IC Hotels Santai Family Resort İnternet Sayfası İçin Tıklayın 

IC HOTELS GREEN PALACE

IC Hotels zincirine ait IC Hotels Green Palace Nisan 2003 tarihinde hizmete açılmıştır. Antalya şehir merkezine 25 km, Antalya Havalimanı’na 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Özel tasarlanmış peyzajı içerisinde, palmiyeler ile plaja kadar uzanan gezi yolları ve süs ve Nilüfer havuzları, 4000m² ’den büyük açık, kapalı yüzme havuzları, Ana Restoranı,  Ala Carte Restoranları,  barları, eğlence programları, “High End All Inclusive” konseptinde misafirlerimize farklı bir tatil anlayışı sunmaktadır.

2015 yılında odaları ve Ana Restoranı tamamen yenilenmiştir. 

Otelimiz bünyesinde hizmet veren “Kids Club”, çocuklu ailelerin rahat tatil yapmaları amacı ile oyun bahçesi, oyun salonu, kaydıraklı yüzme havuzlarından oluşmaktadır. Lilium Spa Merkezinin son derece sakin, rahatlatıcı egzotik ortamında bedeninizi ve zihninizi özel terapilerimizle canlandırabilir, vücudunuzdaki tüm gerilim ve negatif enerjiden arınabilirsiniz.

IC Hotels Green Palace İnternet Sayfası İçin Tıklayın

IC HOTELS RESIDENCE

2007 yılınınTemmuz ayında hizmete girmiş; uzak doğu mimarisi, özel tasarlanmış peyzajı ve ayrıcalıklı servis anlayışı ile hizmet veren IC otellerinin özel kategori butik tesisidir.

Kundu - Aksu Mevkiinde Antalya şehir merkezine sadece 25 km ve Antalya Havalimanı’na 15 km uzaklıktadır. 44 adet lüks villadan oluşan tesisimiz misafirlerimize  Vip hizmet sunmaktadır.

Tesiste; 1000 m² üzerine kurulmuş içinde bir fitness salonu, Türk hamamı, sauna, mutfak, yemek odası, oturma odası, üç yatak odası, bakıcı odası ve 105m² havuz bulunduran 1 adet “Presidential Villa”, iç tasarımını Fendi Casa’nın yapmış olduğu 4 adet “Superior Deluxe Villa” ve tesisin şüphesiz ki en gözde mekânlarından Bali Deluxe Villa, Bali Villa,Bali Junior Villa, Lake Deluxe Villa  ve Lake Villalar misafirlerimize lüks ve konforu yaşatmaktadır. 2016 yaz sezonunda Lake ve Laek Deluxe Villalarımız yenilenmiş olarak hizmet verecektir.

IC Hotels Residence içinde bulunan “SPY-BAG” Ala carte restoran eşsiz lezzetler ile misafirlerine dünya mutfaklarından yeni tatlar sunmaktadır.  SPY-BAG bar özel ve şık tasarımı ile  konsept dahilinde faydalanabilmektedirler. Sahilde IC Resıdence bar ve Pavillonlar ile özel hizmet verilmektedır. Residence misafirlerimiz IC Hotels Green Palace’ın restoranlarından ve aktivitelerinden konsept dahilinde faydalanabilmektedirler.

 Lilium Spa’da  ruhunuzu arıtmak ve sizi yeniden canlandırmak için misafirlerimize eşsiz masaj ve terapilerini sunmakta. 

IC Hotels Residence İnternet Sayfası İçin Tıklayın 

IC HOTELS AIRPORT

Göz alıcı neo-klasik mimarisi, muhteşem orman manzarası, sakin ortamı, seçkin personeli, misafirlerine sunduğu hizmet kalitesi ile lüks ve konforu bir araya getiriyor. 2002 yılında hizmete giren IC Hotels Airport 179 oda ve 380 yatak kapasitesi ile 4 yıldız kategorisinde Antalya Havalimanına 800 metre ve Antalya şehir merkezine 10 km uzaklıktadır. Bristol A la Carte Restoran, Last Call ve Pool Bar, 200 kişi kapasiteli 2 adet toplantı salonu, Business Center, Lillium Spa Center sunulan diğer servislerdir.

Kır Alanında 1000 kişi, Havuz Başında 600 kişilik kapasitesi ile her konseptte düğünler, nişan törenleri, sünnet düğünleri, konsept partiler, doğum günleri, barbekü partileri, gala yemekleri  ve kahvaltılar düzenlenmektedir. Kısa dönem seyahat edenlere, tur organizasyonları yapan gruplara, toplantı ve seminer düzenlemek isteyen işletmelere, hafta sonu tatillerini ailesi ile birlikte nezih bir ortamda çeşitli aktivitelerle geçirmek isteyen misafirlere hizmet vermek için tasarlanan IC Hotels Airport, Antalyalı konuklarına da hafta içi ve hafta sonu farklı etkinlikleri, sağlık kulübü, spor hizmetleri ile hem aileleri hem de dostları ile hoşça zaman geçirecekleri bir ortam yaratıyor. 

IC Hotels Airport İnternet Sayfası İçin Tıklayın

TÜM PROJELER